Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Kątki - Oferty „sprzedam mieszkanie”

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z garażem

Ostróda(Kątki + 23 km)

319 000 zł52,29 m² 6 100,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Wyobraź sobie, że zamiast szukać "idealnego mieszkania", tworzysz je dokładnie pod siebie. Od układu, przez materiały, po każdy detal. To mieszkanie w Ostródzie przy ul. Konstytucji daje Ci.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł58,10 m² 4 802,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na parterze 3-piętrowej kamienicy w Śródmieściu. Mieszkanie składa się z: -dwóch niezależnych sypialni, -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rynek

Przasnysz(Kątki + 24 km)

260 000 zł68,20 m² 3 812,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie położone w ścisłym centrum Przasnysza, przy ulicy Rynek. Nieruchomość usytuowana na drugim piętrze zapewnia wyjątkowy widok bezpośrednio na serce miasta Mieszkanie daje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Świdnica

Centrum,Świdnica(Kątki + 9 km)

555 000 zł120 m² 4 625 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Ciekawa nieruchomość w Centrum Świdnicy- mieszkanie dwupoziomowe/2 mieszkania każde po 60m2 Lokalizacja : dalsze rejony centrum Świdnicy. Budynek w oficynie składający się z parteru.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł38,10 m² 6 272,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy słoneczne mieszkanie z dużym balkonem na Piaskowej Górze III piętro w IV piętrowym budynku. Lokal składa się z 2 pokoi , kuchni , łazienki z wc oraz przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bartężek(Kątki + 11 km)

284 900 zł89,19 m² 3 194,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulanego mieszkania z dala od miasta w dodatku z własnym ogrodem ? Sprawdź naszą ofertę! Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w malowniczej wsi Bartężek 10 km.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych(Kątki + 24 km)

215 000 zł57,20 m² 3 758,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na I piętrze w wyremontowanej kamienicy położonej przy jednej z bocznych ulic w dzielnicy Stary Zdrój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój(Kątki + 24 km)

139 000 zł35,77 m² 3 885,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przytulne, dwupokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w zielonej i cichej okolicy, posadowionej na uboczu i pośród nielicznej zabudowy. Wokół liczne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kątki

Kątki,dolnośląskie

137 000 zł57 m² 2 388,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta dostępna tylko U nas wyłączność lokalizacja Na sprzedaż oferuję Państwu mieszkanie położone w Kątkach gm. Marcinowice. Nieruchomość sprawdzi się też jako lokata kapitału, pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kątki

Kątki,dolnośląskie

189 000 zł106 m² 1 783,02 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Kątkach o łącznej powierzchni użytkowej 106 m2. Nieruchomość ta składa się z 4 pokoi, 2 salonów (mały i duży), kuchni, łazienki (łazienka do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych(Kątki + 24 km)

229 000 zł38 m² 6 010,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

~ wyłączność ~ rezerwacja Możliwość zakupu przez Obywateli Ukrainy (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu). Biuro nieruchomości Nest Home Group oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij